Stars City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stars City


 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Eric Saade

Eric Saade


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2011-02-04

Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"   Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" EmptyKv. 06 23, 2011 2:29 pm

Aprašymas apie,,Siaubo Sodą"
Čia yra mano sukurta knygutė, tai prašau nesijuokti , o tai su petelne pritrankysiu ;D
Knyga yra apie dviejų draugių šeimas . Jie kartu išsinomavo Sodyboje namelį. Pagrindinės veikėjos lyg seserys viena pas kita nakvoja ir prisigalvoja visokių mistikų.Megan-Ji yra geraširdė , bet pamačius vorą nors ir tūkstantį kartu jį sutryps.Rile-Pikta.Muša , bet ką.
Abi merginos turi tik mama ir tėti.Žodeliu venturtės.Bet dėja čia yra pirma dalis ir Megan dienoraštis.O kas įvyko sode tai jau neišduosiu...
___________________________
Aš stipriai paspaudžiau durų rankena ir nulipau žemyn kur miegojo mano senelė.Perėjau per jos kambarį ir nuėjau link išėjimo .Apsioviau kerzus ir juodą paltą.atrakinau duris ir išėjau.Užrakinau jas ir su juodu skėčiu vydurį jodos tamsos ėjau link Rilės namų.Lynojo,bet nors ir mažas lašas ant mano veido visas tušas špaklius nubėks šuniui ant odegos.Toliau ėjau tamsiu keliuku ir prėjau rilės namą.Pajemiau akmenuką ir mečiau į js langą.
-Rile išlipk pro langą tik-sumurmėjau.
-Aha tuoi!-garsiai šuktelėjo Rilė ir staiga išsiredeno pro langą.
-Na tai čia turėtu būti didysis kulverstis?
Pasijemiau Juodą lūpų dažą ir teptelėjau ant savo lūpų.Pasitvarkiau juodą sijonuką paltuką neusegtą ir iš rankinės ištraukiau raudono vyno.
-Eime į kapines?-buvom susitarusios eiti į kapines.
-Gerai, bet pasistenkime greičiau, nes nuo šito vėjo man šalta-nusipurtė Rilė.
-Kodėl nepirkai juodo gotiško palto kaip sakiau?-sumurmėjau eidama link kapinių vartelių.
-Todėl, kad dabar pavasaris ir man karšta.-išpiškė Ji.
-Aha imsiu ir patikėsiu-atvėriau vartelius ir įėjau į kapines-Ateini?-pamojavau rilei.
-Aga tuoi-sumurmėjo ji ir patraukė iš paskos.
Priėjau prie senos draugės kapo atidariau vyną atsisėdau ant ankapio ir išpyliau ant kapo.:
-Skanaus Heivna-pati usiverčiau butelaitį ir perdaviau Rilei.
-Skanaus Heivna-pasakė Rile per ašaras ir usivertė butelį.Pabaigusios jį sviedeme per krūmus.Kaip mirė Heivna? O gi taip.Mes vaikščiojome po kapines ir galiausiai tamsoje pravažiovo mašina Heivna jos nepastebėjo ir bėgo per gatvę.Ją pertrenkė.Ir vis dėl to aš ir Rilė dėl to kaltos.
Dirstelėjau į Rile.
-Ką veiksim dabar?
-Na manau eisiu aš tai namo, o ką tu tai nežinau-nusipurtė nuo šalčio Rile.
-Tada eisiu ir aš -pavarčiau akutes ir išėjau pro vartelius.
-Tai iki rytojaus važiavimo į sodybo namelį-riktelėjo Rilė.
-Aha...-murmtelėjau ir nuėjau namo...
Įlipau per langą ir drėbiau kerzus į šalį.Priėjau prie kompiuterio . Į ,,Facebook" .
Penkios naujienos.Vienas kvietimas draugauti ir viena žinutė.
(žnutė)
Tavo Draugas/Draugė.
Sveika Megan .Aš tavo draugas iš tamsios gatvės.Norėčiau su tavimi susitikti.Susitikime prie tvekinio,O gal prie kapinių? Matau kekvieną vakarą ten slankioji.
Atsakyk, o jai ne pat gausiu atsakymą...
Atgal į viršų Go down
http://wwwmystar.lithuanianforum.net
Nina Dobrev

Nina Dobrev


Pranešimų skaičius : 570
Join date : 2011-02-02

Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"   Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" EmptyKv. 06 23, 2011 2:43 pm

Šiaip įdomu, bet labaaaaaaaaaaaaai daug klaidų.
Atgal į viršų Go down
https://starscity.forumotion.co.uk
Eric Saade

Eric Saade


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2011-02-04

Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"   Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" EmptyPen. 06 24, 2011 11:44 am

Laabai skubiai rašyti gretule visur skubėti (xD-)
Atgal į viršų Go down
http://wwwmystar.lithuanianforum.net
Eric Saade

Eric Saade


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2011-02-04

Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"   Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" EmptyPen. 06 24, 2011 1:46 pm

Antrasis skyrius :

Nuvirtau nuo kedės.
-Šis nevykėlis stebi mane-išpučiau akis ir iš apatinio stalčiaus pajamiau peilį.Peržiūrėjau visus kampus ir , net po lovą.Kaškada Tėtis sakė, kad ten gyvena Ponas Baubas.Pamasavau peiliu-Aš tavęs nebijau sušiktas Persekiotojau-susiraukia ir padėjau peilį į stalčių.Uždariau jį ir užrakinau su rakčiuku.Dirstelėjau į laikrodį.03:52.Be aštuonių keturios.Šaunu aš lyg naktinė.Diena miegu Naktį slankioju ir geriu vyną.Šaunu.Priėjau prie spintos drėbiau ten kerzus , paltą , Skėti ir rankinę.Nuėjau prie vonios.Vonia buvo įrenkta mano kambaryje. na Ta prasme buvo duris eiti į ją.Ir vonia buvo tik mano.Pasiemiau ,,ScelAnimal"Dantų šepetėli.Jis buvo juodas su ,,Skelanimal"Triušiuku.Įsivaliau dantukus ir nutypenau į kambarį.Išjungiau vonioje šviesą.Prisėdau prie kompiuterio.Nuėjau į ,,Ebay"Tai svetainė kur gali nusipirkti visokių niekučių.Parašiau ,,Scelanimal" ir išmetė žavų rankinuką.Noriu noriu noriu.Užlenkiau kompiuterio danktį ir ištraukiau maitinimą.Nuėjau į lovą, bet atsikėliau ir uždariau langą-Tiksliau privėriau užtraukiau užuolaidas ir tada nuėjau miegoti.
Rytas.Rytė atsikėliau gan žvali.Šaunu visai ne rytas.O 06:50.Kodėl aš taip trumpai miegu?.Pasijemiau savo dešimtį kuprinių .Aišku nepamiršau rankinuko skėčio palto ir kerzu.Apsirengiau ir nupėdinau į apačią.Senelė vis dar knarkė.Gerai, kad važiuosime be jos.Padėjau kuprines prie durų.Nušuokavau į virtuvę kur mama tepė muštinius-sumuštinius.
-Labas rytas mamyte-buvau neišsidažiūsi , nes neturėjau laiko tik buvo pudros, bet nedaug ir juodos akys.Juodos lūpos buvo taip pat.Atrodžiau lyg tikra normali mergaitė.
-Labas labas Tamsos princesė-atsisuko į mane mama-Oi atleiskit aš ne jūsų mama-nusišaipė pamačius mane mama.
-Dėja čia aš-šyptelėjau ir pasijemiau spurgą nuo stalo.-Nespėjau išsidažyti-šyptelėjau.
-Tai puiku tykiuosi, kad kai atvyksime į sodą tu būsi daug puikesnė.
-Jo aš nesitikiu-sumurmėjau ir nuėjau pas senelę į kambarį.Šalia durų gulėjo jos šuo.Kudlius.
-Kudliau eikš čia-Jis tik pašnairavo į mane ir atpėdino.
-Geras Kudlius-pagloščiau šunį ir prisegiau antkaklį.-Mam-sušukau-einu pavedžioti Kudliaus.
-Toli neik!-atšaukė ji.Aš tik numojau ranka ir įšokau į guminius juodus batus.Nuėjau link rilės.
Pasibeldžiau .Atidarė jos Tėtis:
-O-nusijuokė jis-Tu turbūt? Ai tu gi Megan.Rilė tuoi ateis.
Laukiau Rilės ilgokai na galima pasakyti trumpai.
-Labas Rile-šyptelėjau uždususiai Rill.
-Aha...
Atėjo rilės tėvai ir užrakino duris.Kartu ėjome iki manęs ir įlipome į furgoną.atsisveikinome su senele ir išvažavome iš kiemo...
Antro skyriaus pabaiga.
Atgal į viršų Go down
http://wwwmystar.lithuanianforum.net
Sponsored content





Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"   Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas" Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gretulytės knyga,,Siaubo Sodas"
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stars City :: Kūryba.-
Pereiti į: